Działka budowlana 903 m², Smolice, Różana

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Smolice • Różana

179 000  • 903 
198 zł za m2

 Kontakt


Szukasz ciszy, czystego powietrza i przestrzeni - ta działka jest dla Ciebie. To działka budowlana z dostępem do drogi publicznej w Smolicach. Ta miejscowość nie ma planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu, ale wokół znajdują się domy mieszkalne całoroczne i letniskowe, więc bez komplikacji wybudujesz tutaj nowy dom.

Dotychczas nieruchomość była wykorzystywana jako działka letniskowa. Jest ogrodzona, ma bramę wjazdową i furtkę. Ma kształt nieregularnego czworokąta o wymiarach około 37m (front) i około 25m (głębokość). Dojazd utwardzoną drogą gruntową. Prąd i woda z sieci gminnej na działce, podłączone do domu (są liczniki). Dodatkowo na działce nieużywana w ostatnich latach studnia głębinowa. Kanalizacji i gazu nie ma. Jest wbudowane w ziemię szczelne szambo o pojemności 1000 l.

Geodezyjnie nieruchomość składa się z dwóch działek (486 m2 - własność i 417 m2 - wieczyste użytkowanie). Opłaty roczne to podatek od nieruchomości 334 zł (za obie działki) i opłata za wieczyste użytkowanie 558 zł. Można od Gminy wykupić działkę w wieczystym użytkowaniu (w 2021 roku była to kwota ok. 8000 zł).

Doskonała lokalizacja - ok. 25 minut do Centrum Łodzi. Miejsce ciche i bardzo spokojne. W najbliższym sąsiedztwie inne nieruchomości zabudowane nowymi domami całorocznymi i letniskowymi.

Działka jest porośnięta drzewami i krzewami. Aktualnie znajduje się na niej 30-metrowy, drewniany dom letniskowy z lat 80-tych (pokój + kuchnia) z werandą. Dom posadowiony jest na tzw. lekkim fundamencie z izolacją poziomą i pionową. Dach kryty papą termozgrzewalną (2 lata temu), okna plastikowe z drewnianymi zewnętrznymi okiennicami. Nowe drewniane podłogi w całym domu (wymienione dwa lata temu). Ściany od wewnątrz i na zewnątrz zakonserwowane i pomalowane.
Na działce jest jeszcze wolnostojąca toaleta z pomieszczeniem gospodarczym oraz blaszany garaż na betonowej wylewce (wymiary 3m x 5m).

Oferta od zaraz. Zapraszam do spotkanie.

UWAGA: dane o ofercie według informacji zgłaszającego - mogą odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Oferty na naszych stronach internetowych nie są ofertami w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dzień wykonania multimediów może się różnić.

Kontakt do pośrednika - Arletta Kolasińska tel. 601-294-558, mail:
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Arletta Kolasińska (licencja nr: 491)


  • powierzchnia: 903 m2
  • powierzchnia działki: 903 m2
  • ogrodzenie: ogrodzona
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: ARL-GS-1242
  • data ostatniej aktualizacji: 25 Listopad 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

ARLI Nieruchomości

ul. kpt. pilota Żwirki 8/16 90-450 Łódź

tel: +48 601 294 558

tel: +48 42 630 60 31

Zdjęcie agenta nieruchomości

Arletta Kolasińska

tel: +48 601 294 558

Osoba do kontaktu: Arletta Kolasińska

Instrukcje kontaktowe: Arletta Kolasińska biuroarli@icloud.com

 Zobacz wszystkie oferty pośrednika